



4 770 ₴
Педаль ефектів NUX LOOP CORE
Педаль NUX Loop Core дозволяє записувати та відтворювати музичні фрази у кільцевому вигляді. 40 вбудованих барабанних патернів і 99 слотів для записів користувача. Складаючи, репетируючи і виступаючи, черпайте натхнення в педалі Loop Core! Записуйте та накладайте один на одного стільки шарів, скільки забажаєте.
Особливості:
Технічні характеристики:
Оплата:
Оплата здійснюється при отриманні товару. Відправляємо по всій Україні без передоплат, накладеним платежем або з оплатою на карту.
Доставка:
Відправляємо в будь-які регіони України перевізниками: Нова Пошта, Укрпошта, Точка видачи Розетка.
Відправляємо в день замовлення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nux |
| Стан | Новий |
| Тип | Педаль ефектів |
| Форм-фактор | Підлоговий |
| Колір | Жовтий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 46 мм |
| Довжина | 138 мм |
| Ширина | 99 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид ефекту | Лімітер |
| Кількість ефектів | 1 |