


299 ₴
Чохол для акустичної повнорозмірної (довгоут) гітари 41'.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
• Міцна непромокальна тканина Оксфорд
• Без утеплення
• Зовнішня кишеня на змійці
• Наплічна лямка для транспортування
РОЗМІРИ:
Цвет: чорний
Висота: 105 см
Дека: 42 см
Глибина: 13 см
ОПЛАТА.
Оплата відбувається у разі отримання товару. Вирушаємо всією Україною без передоплат, накладеного платежимом.
ДОСТАВКА:
Вирушаємо в будь-які регіони України перевізниками: Нова Пошта, Інтайм, Гюнсел.
ОТПРАВЛЯЕМ У ДЕНЬ ЗАКАЗКА.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Призначення | Акустична/вестерн гитара |
| Тип | Чохол |
| Матеріал | Нейлон |
| Форма | Дредноут |
| Тип корпусу | Напівжорсткий |
| Особливості | Транспортувальна ручка, Двухзамкова застібка-блискавка, Водонепроникна тканина |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 105 см |
| Ширина | 42 см |
| Висота | 13 см |
| Розмір | 4/4 |