







3 000 ₴
| Розпакування та комплектація: | Живий звук і вокал: |
Нове концертне укулеле (гавайська гітара) Apelila — дуже яскравий інструмент, зроблений із дорогого дерева сапеле, має багате дзвінке звучання, наповнене теплими тонами та глибиною звуку.
Укулеле виготовлене за сучасними технологіями просушування дерева та посилення грифа.
У подарунок отримуєте повний комплект усіх необхідних аксесуарів, для комфортної гри та розширення можливостей музиканта.
Концертне укулеле Aplila — найкращий варіант за співвідношенням ціна/якість, яке подарує вам теплі емоції та стане для вас справжнім другом.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Тип укулеле: концертне.
Матеріал корпусу: сапелі.
Матеріал грифа: сапелі.
Накладка на гриф: палісандр.
Колкова механіка: нікельована закритого типу.
К-ть струн і матеріал: 4 нейлонові струни.
К-ть ладів: 18
Габаритні розміри (Д х Ш х Г): 62 x 20,6 x 6,6 см (23 дюйми)
У КОМПЛЕКТІ:
● Укулеле концертне Aplila.
● Чохол водонепроникний для укулеле.
● Електронний хроматичний тюнер.
● Комплект струн.
● Ремінь.
● Аплікатура нот на гриф.
● 2 Наконечники на пальці.
● Медіатор
Оплата:
Оплата при отриманні, накладеним платежем або сплачуйте на рахунок, як вам зручно.
Доставка:
Відправляємо по всій України перевізниками: Нова Пошта, Укрпошта, Meest. Час доставки 1-2 дні.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 6.6 см |
| Довжина | 62 см |
| Ширина | 20.6 см |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Гриф | Клен |
| Кількість ладів | 18 |
| Кількість струн | 4 |
| Конструкція грифа | Вклеєний |
| Корпус гітари | Сапеле |
| Накладка грифа | Палісандр |
| Стан | Новий |
| Струнний інструмент | Укулеле |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхня дека | Сапеле |
| Розмір | Концертне |
| Виробник | Apelila |