






1 500 ₴
1 199 ₴
Нове укулеле (гавайська гітара) сопрано Apelila — чудовий і гармонійний інструмент зі США.
Укулеле сопрано Apelila - повноцінний музичний інструмент, на якому дуже легко та швидко навчитися грати.
Вирізняється якісною збіркою та м'яким мажорним звучанням.
Струни цієї гітари досить м'які та не ріжуть пальці.
Завдяки компактним розмірам і невеликій вазі, дуже зручна в перенесенні, у зберіганні.
Сопрано укулеле Apelila зарядить вас бадьорістю й оптимізмом.
Характеристики:
Колір: помаранчевий
Тип укулеле: сопрано.
Матеріал корпусу: липа.
Матеріал грифа: клен.
Колкова механіка: класична відкритого типу.
К-тьструн і матеріал: 4 нейлонові струни.
Габаритні розміри (Д х Ш х Г): 54х17х5,5 см.
У комплекті:
• Укулеле сопрано Apelila OR
• Комплект струн (4 шт.)
• Чохол для укулеле
• Медіатор
• 2 наконечники для пальців (для комфортної гри під час навчання)
Оплата:
Оплата при отриманні, накладеним платежем або сплачуйте на рахунок, як вам зручно.
Доставка:
Відправляємо по всій України перевізниками: Нова Пошта, Укрпошта, Meest. Час доставки 1-2 дні.
| Основні | |
|---|---|
| Верхня дека | Липа |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Гриф | Клен |
| Кількість струн | 4 |
| Конструкція грифа | Вклеєний |
| Корпус гітари | Липа |
| Накладка грифа | Палісандр |
| Стан | Новий |
| Струнний інструмент | Укулеле |
| Колір | Помаранчевий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 5.5 см |
| Довжина | 54 см |
| Ширина | 17 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Apelila |
| Розмір | Сопрано |