




170 ₴
Характеристики:
- для концертного (альт) укулеле
- Непромокальна тканина
- Ручка для перенесення збоку
- Без утеплення
- Розміри: 62 х 23 х 7см
Оплата:
Оплата при отриманні, накладеним платежем або сплачуйте на рахунок, як вам зручно.
Доставка:
Відправляємо по всій України перевізниками: Нова Пошта, Укрпошта, Meest. Час доставки 1-2 дні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Deviser |
| Призначення | Укулеле |
| Тип | Чохол |
| Матеріал | Нейлон |
| Тип корпусу | Напівжорсткий |
| Особливості | Транспортувальна ручка, Двухзамкова застібка-блискавка, Водонепроникна тканина |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 62 см |
| Ширина | 23 см |
| Висота | 7 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Концертна |