







1 500 ₴
1 199 ₴
Нове укулеле (гавайська гітара) сопрано Apelila — чудовий і гармонійний інструмент зі США.
Укулеле сопрано Apelila - повноцінний музичний інструмент, на якому дуже легко та швидко навчитися грати.
Вирізняється якісною збіркою та м'яким мажорним звучанням.
Струни цієї гітари досить м'які та не ріжуть пальці.
Завдяки компактним розмірам і невеликій вазі, дуже зручна в перенесенні та в зберіганні.
Сопрано укулеле Apelila зарядить вас бадьорістю та оптимізмом.
Характеристики:
Тип укулеле: сопрано.
Матеріал корпусу: липа.
Матеріал грифа: клен.
Кілкова механіка: класична відкритого типу.
К-ть струн і матеріал: 4 нейлонові струни.
Габаритні розміри (Д х Ш х Г): 54х17х5,5 см.
У комплекті:
• Укулеле сопрано Apelila.
• Комплект струн (4 шт.).
• Чохол для укулеле.
• Медіатор.
• 2 наконечники для пальців (для комфортної гри під час навчання).
Оплата:
Оплата при отриманні, накладеним платежем або сплачуйте на рахунок, як вам зручно.
Доставка:
Відправляємо по всій України перевізниками: Нова Пошта, Укрпошта, Meest. Час доставки 1-2 дні.
| Основні | |
|---|---|
| Верхня дека | Липа |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Гриф | Клен |
| Кількість струн | 4 |
| Конструкція грифа | Вклеєний |
| Корпус гітари | Липа |
| Стан | Новий |
| Струнний інструмент | Укулеле |
| Колір | Блакитний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 5.5 см |
| Довжина | 54 см |
| Ширина | 17 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | Сопрано |
| Виробник | Apelila |