









1 899 ₴
| Огляд: | Живий звук і вокал: |
Нове концертне укулеле (гавайська гітара) Dodomi DC-55RM.
Інструмент виготовлений із дорогих порід дерева та має гучне та повне звучання.
Нікельована механіка закритого типу слугуватиме довго та надійно триматиме лад.
Укулеле Dodomi DC-55RM подарує вам незабутні емоції й наповнить ваше життя новими барвами.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Тип укулеле: Концертне.
Матеріал корпусу: Палісандр.
Материал грифа: Махагони.
Накладка на гриф: Палісандр.
Колкова механіка: Нікельована закритого типу.
К-ть ладів: 18
К-ть струн і матеріал: 4 нейлонові струни.
Габаритні розміри (Д х Ш х Г): 62х17х7 см
У КОМПЛЕКТІ:
• Укулеле концертна Dodomi DC-55RM.
• 2 медіатори.
Оплата:
Оплата при отриманні, накладеним платежом або сплачуйте на рахунок, як вам зручно.
Доставка:
Відправляємо по всій України перевізниками: Нова Пошта, Укрпошта, Meest. Час доставки 1-2 дня.
| Основні | |
|---|---|
| Верхня дека | Палісандр |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість ладів | 18 |
| Кількість струн | 4 |
| Конструкція грифа | Вклеєний |
| Корпус гітари | Палісандр |
| Накладка грифа | Палісандр |
| Стан | Новий |
| Струнний інструмент | Укулеле |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 7 см |
| Довжина | 62 см |
| Ширина | 17 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Натуральний |
| Розмір | Концертне |
| Гриф | Махагони |