









1 299 ₴
Сопрано укулеле (гавайська гітара) Music US-21N - виготовлена з високоякісної деревини сапеле з використанням особливої обробки, завдяки чому корпус добре гумує та створює максимально гарний і потужний звук.
Інструмент вирізняється своїм яскравим зовнішнім виглядом, з оригінальним струнотримачем і комфортним грифом.
Укулеле сопрано Music US-21N подарує вам незабутні емоції та виділить вас серед вашого оточення.
Характеристики:
Тип укулеле: сопрано
Корпус: сапелі
Гриф: сапеле з палісандровою накладкою
Бридж: палісандр
Колкова механіка: класична відкритого типу
К-во ладів: 15
К-во струн і матеріал: 4 нейлонові струни
Габаритні розміри (Д х Ш х Г): 53.6 x 18.2 x 6.9 см
У комплекті:
• Укулеле сопрано Music US-21N.
• 2 медіатори.
Оплата:
Оплата при отриманні, накладеним платежом або сплачуйте на карту, як вам зручно.
Доставка:
Відправляємо у будь-які регіони України перевізниками: Нова Пошта, Justin, Гюнсел. Час доставки 1-2 дня в залежності від регіону доставки.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 6.9 см |
| Довжина | 53.6 см |
| Ширина | 18.2 см |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Гриф | Сапеле |
| Кількість ладів | 15 |
| Кількість струн | 4 |
| Конструкція грифа | Вклеєний |
| Корпус гітари | Сапеле |
| Накладка грифа | Палісандр |
| Стан | Новий |
| Струнний інструмент | Укулеле |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Натуральний |
| Розмір | Сопрано |
| Верхня дека | Сапеле |