Відгуки про компанію ZET-MUSIC - інтернет-магазин музичних інструментів
- Богдан
Гітара просто 🔥🔥🔥 дякую дуже задоволений нею
Богдан В.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Богдан
- Людмила Ч.
Дякую за товар
Тома К.- Евгений С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Віталій Ш.
Все дуже грамотно. Продавець запропонував якісніший варіант гітари. Побачим при доставці.
Віталій Ш.- Сергій С.
Звукосниматель - бесполезный китайский ширпотреб. Тюнер первые струны не читает нормально, только басы. Звучание грязное, с каким то левым шумом на всех типах усиления. Зря только порезал гитару. Не стоит от не 1000 не 800 по скидке и бесплатно тоже не нужен.
Продавец норм : связались, доставили быстро.
Товар - полная ерундаигорь Ф.- Юрій Д.Угода на маркетплейсі Prom.ua

Дякую